O mnie

Szyciem zajmuję się od zawsze, odkąd pamiętam a początki to jakaś szkoła podstawowa najpierw dla siebie potem dla koleżanek a na końcu dla klienta.
I tak przez wiele lat pracowałam z klientem w krawiectwie miarowym szyjąc odzież damską, męską, dziecięcą lekką i ciężką. Aż pewnego dnia koleżanka poprosiła mnie o uszycie sukni ślubnej i tak zaczęła się moja przygoda z modą ślubną , która liczy sobie już kilkanaście wiosenek .
Praca pełna pasji, ale i wyzwań bo nie ma dwóch takich samych ludzi o tych samych wymiarach, charakterze, czy upodobaniach stylowych .
Dlatego każdy klient to wspaniała przygoda poznawanie odkrywanie i wzajemna współpraca do której przykładam dużą wagę.

Lubię pracę z ludźmi i chcę by w mojej pracowni czuli się swobodnie,  wyrażali swoje opinie, zadawali pytania i nie bali się proponować swoich pomysłów. 
Staram się być pomocna I zawsze służę swoim wieloletnim doświadczeniem i wyznaję zasadę “słuchania siebie nawzajem a nie przekonywania do własnych racji” I ona świetnie się sprawdza. Kto u mnie szył dla siebie kreacje ten wie, kto nie ten może sam się przekonać 😉
W moje pracy towarzyszy mi mój najukochańszy czworonożny koordynator firmy o imieniu Hunter, który będzie was witał machając przyjaźnie ogonem i nie należy się go bać bo to ostoja spokoju i wielki pieszczoch .
To chyba tyle o mnie 😜
Po resztę informacji o mojej pracy odsyłam do recenzji.

opinia_1

20.10.2022

Polecam pod każdym względem. Moją wymarzoną sukienkę ślubną zaprojektowała Pani Monika. Miejsce czarodziejskie pod każdym względem. Fachowe doradztwo i mistrzowskie wykonanie. Wrócę tutaj po inne kreacje.

opinia2_1

06.06.2022

polecam z całego serca!
kontakt super, pełen profesjonalizm. Pani Monika to fachowiec, który stworzy tą jedyną, wymarzona suknię!

Kontakt

Sikorskiego 78, Psarskie,
Wielkopolska, Polska

(+48) 504-149-636
visualprojekt74@gmail.com

Zaobserwuj

Copyright © 2018. VISUALPROJEKT